ارزش واقعی پول چیست؟

ارزش واقعی پول چیست؟

اگرچه واقعیت دارد که پول نمی تواند شادی بخرد، با این وجود هنوز هم بسیار مهم است. اولا، بدون استقلال مالی ، عزت نفس شما می تواند مورد تاثیر قرار گیرد؛ از این گذشته ، هیچ احساس مسئولیتی برای شما از کسانی که از شما حمایت می کنند، وجود ندارد.

دوما، شما باید  یک روش معنی دار برای کمک به کسانی که به آنها اهمیت می دهید، داشته باشید؛ افراد گرسنه نیازی به دعا برای همدردی ندارند؛ آنها به غذا احتیاج دارند. در دنیای مدرن ما ، این شاید ارزش حقیقی پول باشد؛ این وسیله لازم برای کمک به ما برای مراقبت از خود و اطرافیان است. بدون آن ، یا با مقدار کمی از آن ، زندگی می تواند مانند یک مبارزه مداوم احساس شود.

برخی از مهمترین چیزها درمورد پول همیشه واضح نیستند ؛ چگونگی دستیابی به آن ، چگونگی حفظ آن و چگونگی سرمایه گذاری عاقلانه ، همه ایده های پیچیده ای هستند. اگر ساده بودند ، همه می توانستند به ثروتهای گسترده ای دست یابند. شاید اهمیت پول در توانایی یافتن فرصتی نهفته باشد؛ و با این نکات باید شروع به شکل دادن ایده هایی درمورد موفقیت کنید:

1.حقوق و دستمزد را فراموش کنید

حقوق و دستمزد صورتحساب ها را می پردازد ، اما چه وقت تولید ثروت می کند؟ فراموشش کن. این وسیله ای برای پایان دادن است ، اما شما نباید تا آخر عمر به یک موقعیت حقوق و دستمزد بچسبید. مشکل خیلی مربوط به پولی نیست که شما بدست می آورید بلکه به زمانی که خرج می کنید است. یک روز کاری ۸ ساعته تقریبا تمام وقت تولیدی شما را که می توانستید صرف رشد دادن خود بجای حفظ موقعیت حقوق و دستمزد خود کنید ، از بین می برد.

2.ابتدا ایجاد کنید ، بعدا سرمایه گذاری کنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مردم مرتکب می شوند این است که همه چیز را روی ایده هایی که شانس موفقیت کمی دارند، سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاری برای حفظ ثروت شما است نه ایجاد آن. قبل از سرمایه گذاری ابتدا باید پول بدست آورید.

3.سعی کنید حداقل ۱۰ ایده اصلی در روز داشته باشید

برخی از موفق ترین کارآفرینان جهان با این روش زندگی می کنند. یکی از مهمترین موارد درمورد پول این است که تفکر غیرخطی  برای تولید ثروت بسیار مهم است. این مرحله ممکن است به نظر شما درمورد مشاوره مالی نباشد ؛ اما به آن اعتماد کنید.

4.با درآمد خود محتاط باشید

اهمیت پول در مراقبت از پنی ها (سکه ها) است؛ پس از آن پوندها به خودی خود مراقبت می کنند. هرگز بیش از ۵٪ ثروت خود را در یک ایده سرمایه گذاری نکنید.

5.وارد صنعتی شوید که بتوانید انحصار آن را داشته باشید

چرا وقتی می توانستید از سود بالایی برخوردار شوید و دسترسی بی وقفه به یک بازار عالی را داشته باشید ، یک تجارت مملو از رقابت ایجاد کنید؟ یک ایده اصلی ، هرچقدر سخت باشد، ده برابر بیشتر از ورود به یک بازار شلوغ ، ارزش دارد.

این مقاله توسط مجموعه آموزشی تاجر برتر نوشته شده ، کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به مجموعه آموزشی تاجر برتر است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *