استراتژی مقیاس گذاری فارکس 1 دقیقه ای USD/CHF

استراتژی مقیاس گذاری ۱ دقیقه ای فارکس برای جفت ارز USD/CHF یک استراتژی معاملاتی است که دقیقا همانطور که از نام آن بر می آید برای مقیاس گذاری ایده آل است.

این روش براساس روشی طراحی شده است که در صدد است سودهای ناچیز را به طور مداوم به دست آورد.

این سیستم ترکیبی هوشمند از یک نشانگر روند و نوسانگرهای تجارت است.

تا زمانی که شما یک مقایسگر باشید ، مطمعنا این سیستم در تجارت با کیفیت به شما کمک می کند.

تنظيمات ترمینال متا تریدر ۴ با استفاده از تنظیمات پارامتر مناسب اطمینان حاصل خواهد کرد که نمودار شما دقیقا مانند نمونه های زیر نشان داده شده است:

تنظیمات نمودار

شاخص های متا تريدر ۴:

forex-mt4-trend-indicator.ex4 (Inputs Variable Modified; MaPeriod=24), DPO.ex4 (Inputs Variable Modified; x_prd=28, CountBars=30000), Moving Average of Oscillator.ex4 (Parameters Modified; Fast EMA=23, Slow EMA=36, MACD SMA=19)

فریم های زمانی ترجیحی: ۱ دقیقه، ۵ دقیقه، ۱۵ دقیقه

جلسات معاملات پیشنهادی: لندن و نیویورک

جفت ارز  USD/CHF + سایر جفت های پراکنده

مثال تجاری خرید: USD/CHF (دلار آمريکا \ فرانک سوئیس). نمودار m1

استراتژی

قوانین ورود طولانی

اگر اندیکاتور یا الگوی نمودار زیر نمایش داده شد ، خرید ورودی را شروع کنید:

• اگر پیکان اشاره ای به سمت بالا به رنگ آبی بود و به علاوه کندل ترند متا تریدر به نوعی زیر نوار ارزش بماند مانند تصویر بالا، گفته مي شود که احساسات بازار عمومی به عنوان یک سیگنال برای خرید جفت ارز تعیین شده صعودی است.
• اگر خط آبی از اندیکاتور سفارشی DPO شکسته شود و بالاتر از سطح صفر افقی باشد، همانطور که در شکل بالا دیده می شود ، گفته می شود که قیمت به بالاتر رانده می شود ، بنابراین برای خرید جفت ارز انتخاب شده اقدام کنید.
• اگر نمودار نقره ای میانگین متحرک انديکاتور نوسانگر متا تریدر فارکس بالاتر از سطح مرجع صفر باشد همانطور که در شکل دیده می شود ، گفته می شود گاوها(به عضوی از بازار گفته می شود که به طرزی با عث افزايش قیمت در بازار می شود) قیمت بالاتر را تحت فشار قرار می دهند، زیرا چنین هشداری برای خرید کافی خواهد بود.
متوقف کردن ضرر برای خرید ورودی: توقف ضرر را در زیر پشتیبانی کوتاه مدت قرار دهید.
استراتژي خروج / برای خرید ورودی سود کسب کنید

در صورت تقدم قوانین یا شرایط زیر ، از آن خارج شوید یا سود کسب کنید:

• اگر انديکاتور ترند متا تريدر با یک فلش قرمز رنگ به سمت پایین حرکت کند در حالی که یک روند صعودی در حال اجرا است ، گفته می شود که قدرت گاوها در حال کاهش است ، بنابراین یک خروج یا موضع سود قریب الوقوع است.
• اگر خط آبی انديکاتور سفارشی DPO در طی یک روند صعودي زیر سطح افقی صفر قرار گیرد ، به قدرت از بین بردن گاوها اشاره می کند ، بنابراين یک سیگنال برای خروج یا سود فوری می گیرد.
• اگر انديکاتور نوسانگر در حالی که روند صعودی در حال اجرا است ، انديکاتور نقره ای را در زیر سطح سیگنال صفر ن‍شان دهد(به شکل بالا مراجعه کنید)، این یک محرک برای خروج یا سود سریع است.

قوانين فروش ورودی

اگر موارد فروش صحیح است ، دستور فروش را وارد کنید:

• اگر فلش جهت دار قرمز رنگ به همراه کندل هایی مانند کندل اندیکاتور ترند متا تريدر فارکس اندکی بالاتر از میله های قیمت ظاهر شود ، همانطور که در تصویر ۱ .۱ مشاهده مي کنید، گفته می شود که احساسات کلی بازار ضعیف است یعنی یک سیگنال برای فروش جفت ارز.
• اگر خط آبي انديکاتور سفارشي dpo شکسته شود و زیر سطح افقي صفر اجرا شود ، همانطور که در شکل ۱ .۱ نشان داده شده است ، گفته می شود که قیمت پایین تر کشیده مي شود ، بنابراين یک محرک براي فروش جفت ارز تعيين شده است.
• اگر نمودارهای نقره ای میانگین متحرک انديکاتور نوسانگر زیر سطح افقي صفر همانطور که در شکل ۱ .۱ به تصوير کشیده شده است تراز شوند، گفته می شود که موقعیت خرس ها به طور افزاينده ای باز می شوند، زیرا هشدار فروش مناسب است.
متوقف کردن ضرر برای فروش ورودی: توقف ضرر را بالاتر از مقاومت کوتاه مدت قرار دهید.
استراتژي خروج / برای فروش ورودي سود کسب کنید
اگر موارد زیر در مرحله مرکزی قرار گرفت ، خارج شويد يا سود کسب کنيد:
• اگر در حالی که یک روند نزولی در حال اجرا است و انديکاتور نشانگر روند ، یک فلش آبی رنگ به سمت بالا نشان می دهد ، خرس ها مواضع خود را بیشتر و بیشتر می بندند ، بنابراین یک خروج یا موضع سود در کارت ها قرار دارد.
• اگر خط آبي انديکاتور dpo بالاتر از سطح افقي صفر باشد درحالی که یک روند نزولي در جریان است‌، در حال سیگنال دادن یک پایان نزولي احتمالي است، بنابراين يک سيگنال براي خروج يا سود مستقیم است.
• اگر انديکاتور متحرک نوسانگر در حالی که یک روند نزولی در حال اجرا است، انديکاتور نقره ای را بالاتر از سطح سیگنال صفر ن‍شان دهد (به شکل ۱. ۱ مراجعه کنید)، یک خروج یا موضع سود را بسیار توصیه می کند.
مثال فروش: USD/CHF (دلار آمريکا \ فرانک سوئیس) ، نمودار m1

تصویر ۱.۱

درباره انديکاتورهای تکنيکال فارکس استفاده مي شود

انديکاتور ترند متا تريدر فارکس یک اندیکاتور ترند است همانطور که در نام آن منتقل شده است، فلش های قرمز نشانگر فروش است، در حالی که فلش های آبی آن سیگنال خرید را نشان می دهد.

DPO تنها وظیفه آن را داردجه روند گرانی را از ارزش پایین بیاورد و چرخه های (بالا / پایبن) را آسان تر کند ، همچنین طول این چرخه ها را تخمین می زند.

میانگین متحرک نوسان ساز یا OsMA ابزاری است که سعی می کند با سنجش اینکه نوسان ساز تا چه حد از میانگین متحرک خود فاصله دارد، شرایط اضافه فروش یا اضافه خرید را تشخیص می دهد.