هشت دلیل برای سرمایه گذاری پول خود

هشت دلیل برای سرمایه گذاری پول خود

آیا نمی دانید زمان شروع سرمایه گذاری است یا خیر؟ اگر به دنبال راه هایی برای افزایش پول و درامد و بازده هایی هستید که تمایل به پیشی گرفتن از سایر پس انداز ها در بلند مدت را دارید، قطعا زمان آن رسیده که سرمایه گذاری کنید.

این مقاله مجموعه آموزشی تاجربرتر به شما هشت دلیل دلخواه ما را نشان می دهد ، که چرا امروز باید سرمایه گذاری خود را شروع کنید.

۱. کاری کنید پولتان برای شما کار کند

اگر شما تا به حال در مورد مزایای درآمد غیر فعال نشنیده اید، خودتان را برای کشف یکی از هیجان انگیز ترین اهداف مالی آماده کنید! این امر به ویژه برای والدینی که به دلایل خانوادگی انتظار دارند در آینده شغلشان قطع شود یا کسانی که می خواهند که خودشان را امروز برای  سازگاری آماده کنند و بعدا تصمیم بگیرند، بسیار مهم است. به عبارت ساده تر ، شما می توانید برای پول خود کار کنید مثلا ساعت ها مشغول انجام کارتان باشید ، یا اینکه شروع به سرمایه گذاری در بازار ارز یا سهام کنید و کاری کنید که پولتان برای شما کار کند.

۲ .غالب شدن بر تورم

بسیاری از حساب های بانکی هنوز نرخ های کم بهره را پیشنهاد می دهند که تقریبا با تورم رو به رو نیستند. وقتی در بازار سهام سرمایه گذاری می کنید ، شانس به مراتب بهتری برای پیدا کردن بازده دارید که باعث رشد پول شما می شود و تورم را شکست می دهد.

۳. پیشرفت در آینده

هنگامی که شما در سهام ، ارز ، اوراق قرضه یا سایر دارایی ها سرمایه گذاری می کنید ، در حقیقت شما دارید در آینده سرمایه گذاری می کنید. این سرمایه گذاری ها برای شما عادت هایی عالی می سازد و به این معنی است که هر چه تمایل  بیشتری برای یادگیری دنیای سرمایه گذاری در دراز مدت ،داشته باشید در واقع اندوخته بیشتری دارید. خبر خوب ؟ تقریبا آنقدر که تصور می کنید پیچیده نیست و همه می توانند سود بیشتری داشته باشند.

۴. برنامه ریزی برای بازنشستگی

بسیاری از ما هنوز به دلیل نداشتن بودجه بازنشستگی کافی مقصر هستیم. اگر شما نمی خواهید به حقوق بازنشستگی تکیه کنید ،هرگز برای سرمایه گذاری در سهام، اوراق بهادار ، اوراق قرضه و دیگر ابزار هایی که به شما کمک میکند تا به مرور زمان اندوخته کافی ایجاد کنید، دیر نیست. در مجموعه آموزشی تاجربرتر ، ما ابزار و دانش لازم برای انجام این کار را به شما می دهیم. و به یاد داشته باشید ، مزایای مالیاتی نیز وجود دارد!

۵ .تحقق اهداف خود

همه ی ما رویاهایی داریم و بسیاری از آن ها مالی هستند تا بتوانیم پیشرفت کنیم؛ خواه آرزوی شما این باشد که یک قایق داشته باشید، وام خود را زود پرداخت کنید، به جهان سفر کنید یا شغل خود را راه اندازی کنید. شاید بخواهید به اندازه ای  درآمد داشته باشید تا بچه ها را به دانشگاه بفرستید یا به آن ها کمک کنید تا خانه اول خودشان را بخرند . صبر ، نظم و انظباط و انگیزه های شما در سرمایه گذاری بازار سهام، بدان معنا است که شما می توانید تمام مراحل لازم را برای رسیدن به جایگاه والای خود در دستور کارتان قرار دهید.دیگر خیال پردازی نکنید ، در عوض، یک واقعیت برای آینده  خود برنامه ریزی کنید.

۶. دستاورد بلند مدت

یکی ازدرس های عالی بازار سهام این است که شما نیاز به داشتن یک بازه زمانی طولانی مدت دارید تا شما شروع به سرمایه گذاری کنید.برای این امر نیاز به صبر ، نظم و برنامه ریزی دارید؛ همه ی این ها ابزار های عالی ، برای کمک به شما در دستیابی به اهداف مالیتان، هستند. آن ها همچنین در فرهنگ مدرن که همه به دنبال رفع سریع مشکلات هستند ، بسیار کاربرد دارند. هنگامی که شما شروع به یادگیری بلند مدت یک برنامه سرمایه گذاری ثابت در بازار سهام می کنید و بر روی تخصص و مهارت های خود سرمایه گذاری می کنید؛ توانایی تضمین آینده مالی خود را نیز دارید.

۷ .خطر یک فرصت از دست رفته

اگر در بازار سهام سرمایه گذاری نکنید ، خطر از دست دادن سود قابل توجهی را بهمراه دارید. به یاد داشته باشید، حساب های بانکی مقدار بسیار اندکی بهره پرداخت می کنند و تورم بالا است. از نظر آماری ، بازار سهام از سایر بازار های دارایی در بلند مدت فراتر رفته و همچنین بهترین خانه برای پول شما در دراز مدت است.این اشتباه را نکنید که رشد بازار سهام را از دست بدهید؛به عنوان مثال در نظر بگیرید که شرکت بورس لندن در ابتدای سال جاری به اوج خود رسیده  و بسیاری معتقدند که این شرکت آماده است تا دیگر رقبا را کنار بزند. این بدین معناست، کسانی که آماده سرمایه گذاری هستند در موقعیت خود قرار می گیرند تا از مزایای برنامه ریزی و زمانبندی دقیق بهره ببرند!

۸. دلایل مالیاتی

آیا شما می دانستید که سرمایه گذاری در بازار سهام و بورس از طریق حقوق بازنشستگی از نظر مالیاتی کارآمد است؟ آیا می دانستید که می توانید سهام و بورس در اختیار داشته باشید که این نیز یک ابزار پس انداز با صرفه اقتصادی است؟ راه های زیادی برای صرفه جویی در پول در حین بدست آوردن آن وجود دارد!

همه چیزهایی که نیاز دارید تا یک سرمایه گذار موفق شوید را بیاموزید‍!  در مجموعه آموزشی تاجربرتر ، ما دنیایی از سرمایه گذاری در بازار سهام را به روی شما باز خواهیم کرد و ابزار ، دانش و اعتماد به نفس لازم برای پیشرفت در سرمایه گذاری خود در آینده را برای شما فراهم خواهیم کرد.شما یاد خواهید گرفت که چگونه در  بازار سهام حرکت کنید ، چگونه شرایط را بفهمید، چگونه زبان فنی، ارقام و استراتژی هایی را بخوانید که می تواند در دراز مدت به شما کمک کند تا پولتان را فزایش دهید. حتی بهتر ، تمام مطالب به روشی ساده ، در دسترس و آماده ارائه می شود که می توانید بلافاصله آن را پیاده سازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر و کنترل آینده مالی خود با ما تماس بگیرید!

اگر از خواندن این مقاله مجموعه آموزشی تاجربرتر لذت بردید، لطفا ما را حمایت کنید و آن را با هرکس که فکر می کنید این مقاله برایش جالب است به اشتراک بگذارید.

این مقاله توسط مجموعه آموزشی تاجر برتر نوشته شده ، کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به مجموعه آموزشی تاجر برتر است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *