استراتژی مقیاس گذاری فارکس 5 دقیقه ای برای EUR / NZD

5-دقیقه استراتژی مقیاس گذاری فارکس برای EUR / NZD
استراتژی مقیاس گذاری 5 دقیقه ای فارکس برای جفت EUR / NZD یک استراتژی عمیق است که از اندیکاتورهای پایه تکنیکال برای گرفتن سیگنال های سودآور کوتاه مدت در بازار استفاده می کند.

برای دستیابی به این شاهکار ، معامله گران باید قوانین مربوط به تنظیم تجارت را رعایت کنند.

این قوانین صریح و روشن هستند و برای هر کسی که مایل به اتخاذ آنها باشد مشکلی ایجاد نمی کند.

در اصل ، این استراتژی از نظر بصری کاملاً قانع کننده است و به نظر می رسد تشخیص تغییرات ترند بسیار آسان است.

با این حال ، کارکرد داخلی این استراتژی به کاربران این امکان را می دهد تا نتایج مثبت معاملات را از ترکیب اندیکاتور بیل ویلیامز، در کنار سایر ابزارهای جستجوی ترند تجربه کنند.

تنظیم نمودار
MetaTrader 4 Indicators: AVQ_trend.ex4 (Inputs Variable Modified; Length=10, Method=6, Colors Width Modified; 0#=4, #1=4), Alligator.ex4 (Parameters Modified; Jaws period=18, Teeth period=13, Lips period=10), ScalpCycle.ex4 (Inputs Variable Modified; EMA_period=32, Stochastic_period=39)

قاب زمانی ترجیحی: 1-دقیقه ، 5 دقیقه ، 15 دقیقه

جلسات معاملات پیشنهادی: هرچه

جفت ارز: EUR / NZD + هر جفت دیگر

مثال تجاری خرید: (یورو/ دلار نیوزلند) EUR / NZD ، نمودار M5

تصویر۱.۰

استراتژی

قوانین ورودی بلند

اگر اندیکاتور یا الگوی نمودار زیر نمایش داده شد ، خرید ورودی را شروع کنید:

• اگر میله های سبز اندیکاتور سفارشی AVQ_trend همانطور که در شکل 1.0 مشاهده می شود ، روی دسته کندل ها قرار بگیرند ، گفته می شود که قیمت بالاتر رانده می شود ، بنابراین یک محرک برای خرید جفت ارز تعیین شده است.

• اگر خط آبی اندیکاتور Forex Alligator Metatrader 4 از زیر خط قرمز عبور کند همانطور که در شکل 1.0 نشان داده شده است ، گفته می شود گاوها در حال افزایش قیمت هستند ، از این رو محرکی برای خرید جفت ارز اصولی تعیین شده است.

• اگر نشانگر سفارشی ScalpCycle از فلش های نقره ای صعود به سمت بالا را در پنجره خود نشان دهد (شکل 1.0 را ببینید) ، گفته می شود که تعداد بیشتری از گاوها احساساتی عمل می کنند ، زیرا گفته می شود هشدار خرید در حال از دست رفتن است.
ضرر را برای خرید ورودی متوقف کنید: توقف ضرر را زیر پشتیبانی کوتاه مدت قرار دهید.

استراتژی خروج / برای خرید ورودی سود کنید
در صورت تقدم قوانین یا شرایط زیر ، از آن خارج یا سود بگیرید:

• اگر در جریان روند صعودی ، شاخص سفارشی AVQ_trend یک نوار قرمز را در پنجره نمودار پیمایش کند ، این سیگنال نشان دهنده برتری قدرت گاوها است ، از این رو سیگنال برای خروج یا سودآوری یکباره است.

• اگر خط آبی اندیکاتور Alligator از خط قرمز در حالی که روند صعودی در حال انجام است تقاطع کند ، گفته می شود که کل احساسات بازار صعودی است، یعنی یک سیگنال برای خروج یا سود سریع فوری کاهش می یابد.

• اگر در حالی که یک روند صعودی در حال اجرا است ، اندیکاتورهای سفارشی ScalpCycle یک فلش قرمز را به سمت پایین به نمایش می گذارد همانطور که در شکل 1.0 نشان داده شده است ، این یک سیگنال برای خروج یا سود بدون تاخیر است.
قوانین فروش ورودی
اگر موارد فروش زیر صحیح است ، دستور فروش را وارد کنید:

• اگر خط های های قرمز شاخص اندیکاتور سفارشی ترند AVQ بر روی خط های قیمت همانطور که در شکل 1.1 نشان داده شده است ، قرار بگیرند ، گفته می شود احساسات رایج نزولی است ، بنابراین هشدار فروش کافی خواهد بود.

• اگر خط آبی رنگ اندیکاتور alligator از بالای خطوط قرمز در مسیری رو به پایین حرکت کنند (شکل1.1) گفته می شود که خرس ها به طور فزاینده ای موقعیت هایی را در دست می گیرند ، بنابراین هشدار فروش در کارت ها قرار دارد.

• اگر اندیکاتور سفارشی ScalpCycle فلش های قرمز را به سمت نزولی نشان دهد (شکل 1.1) ، قیمت به پایین رانده می شود ، از این رو محرکی برای فروش جفت ارز اصولی است.
ضرر را برای فروش ورودی متوقف کنید: توقف ضرر را بالاتر از مقاومت کوتاه مدت قرار دهید.
استراتژی خروج / از فروش ورودی سود کسب کنید
اگر موارد زیر در مرحله مرکزی قرار گرفت ، از آن خارج یا سود کسب کنید:پ

• اگر شاخص سفارشی ترند AVQ یک نوار سبز را درون نمودار فعالیت در طی یک روند نزولی مثل آنچه در شکل 1.1 نشان داده شده است ، نشان دهد ، این سیگنال کاهش قدرت خرس ها را نشان می دهد ، بنابراین خروجی یا موضع سود مناسب است.

• اگر خط آبی اندیکاتور Alligator از خط قرمز عبور کند در حالی که یک روند نزولی در حال انجام است ، گفته می شود که احساسات عمومی بازار نزولی در حال توقف است یعنی سیگنال برای خروج یا سود فوری.

• اگر یک روند نزولی در حال انجام است و اندیکاتور سفارشی ScalpCycle یک فلش نقره ای را به سمت بالا نشان دهد همانطور که در شکل 1.1 نشان داده شده است ، این یک سیگنال برای خروج یا سود مستقیم است.

مثال فروش: EUR / NZD (یورو / دلار نیوزیلند) ، نمودار M5

تصویر ۱.۱

درباره اندیکاتورهای تکنیکال فارکس استفاده می شود

اندیکاتور سفارشی AVQ_Trend یک روند است که شاخصی که کندل های سبز را در طول یک ترند سرسخت و به رنگ قرمز در یک روند نزولی را، رنگ آمیزی می کند.
Alligator یک اندیکاتور تکنیکال توسط بیل ویلیامز است ، که در سال 1995 معرفی شد ، این شاخص شامل سه خط است که در نمودار فعالیت پوشانده شده است.
خطوط نشان دهنده فك ، دندانها و لبهاي تمساح است.

معامله گران فارکس تمایل دارند از این شاخص برای ترند سنجش و جهت احتمالی آن استفاده کنند.
اندیکاتور فارکس ScalpCycle ابزاری تکنیکال است که در اطراف نوسان ساز تصادفی و شاخص های میانگین متحرک نمایی ساخته شده است.